Strona główna1 » Nowości

Nowości

Spotkajmy się na Agro Show w Bednarach!

Wyświetleń: 18
Spotkajmy się na Agro Show w Bednarach!Już w weekend 24-26 września 2021 będziemy mogli spotkać się na targach Agro Show w Bednarach. Zachęcamy do wizyty na naszym stoisku nr 326 (niedaleko wejścia nr 1). Będzie to świetna okazja do sprawdzenia oferty sklepu na żywo i poznania naszego zespołu.
Do zobaczenia wkrótce!
alt

Wkłady do pomp wysokociśnieniowych typu T7B i T7BS

Wyświetleń: 157
Wkłady do pomp wysokociśnieniowych typu T7B i T7BSwkład Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wkładów do pomp łopatkowych typu Denison i Vickers. Dodaliśmy nowe wkłady do pomp jednostrumieniowych T7B - T7BS, które mogą pracować przy ciśnieniu do 290 bar (do 320 bar pracy chwilowej).

Nowa seria silników BMS, BMSS, BMSW

Wyświetleń: 449
Nowa seria silników BMS, BMSS, BMSWRolltorqDo oferty dołączają nowe silniki BMS. Wzmocniona konstrukcja, podwyższone parametry pracy skutkują wyższymi osiągami. Dostępny jest już także nowy katalog, który można pobrać ze stron produktów.

Produkty Atos w ofercie Hektos

Wyświetleń: 1037
Produkty Atos w ofercie HektosAtos logoMiło nam poinformować, że Hektos nawiązał współpracę z firmą Atos - włoskim producentem komponentów elektrohydraulicznych. Od teraz wszystkie produkty Atos są dostępne dla naszych klientów. Planujemy jednak oferować na stronie tylko produkty, które są dostępne w 24h z naszego magazynu.

Podziękowanie za spotkanie na Agro Show 2017

Wyświetleń: 960
Serdecznie dziękujemy za spotkania na stoisku naszej firmy na Agro Show 2017. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć wielu stałych kontrahentów, a także nowych klientów.
Mamy nadzieję, że te spotkania zaowocują długotrwałą i pełną wyzwań współpracą.
Do zobaczenia na kolejnych targach!
Przeczytaj całość

Nowe wentylatory IP68 w chłodnicach WHE

Wyświetleń: 1107
Wentylatory stałonapięciowe stosowane w chłodnicach olejowo-powietrznych WHE to urządzenia wyróżniające się niezawodnością i wysoką trwałością wykonania. Teraz wszystkie oferowane przez nas wentylatory stałonapięciowe posiadają najwyższy stopień ochrony IP68 – zapewniając przy tym całkowitą ochronę wentylatora przed pyłem i skutkami długotrwałego zanurzenia w wodzie.
Przeczytaj całość

Medal HaPeS 2014 za pompę XPi produkcji Hydro Leduc

Wyświetleń: 4915
altPompy hydrauliczne tłoczkowe XPi wykonane są w technologii wychylnego wirnika i są następcą znanych serii XP oraz X firmy Hydro Leduc. Są to pierwsze na rynku pompy skośne, które automatycznie dostosowują kierunek wewnętrznego drenażu pompy do wybranego kierunku obrotów napędu. Wystarczy jedynie podłączyć linie ssania i tłoczenia w odpowiednie miejsca.

Pompy dwukierunkowe typu XPi produkcji Hydro Leduc zostały nagrodzone Złotym Medalem za produkt na Miedzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014.
 

Medal HPS 2012 za silnik bezdrenażowy Hydro Leduc

Wyświetleń: 4175
altSilnik hydrauliczny bezdrenażowy to jednostka wielotłokowa, osiowa o stałej chłonności, z wychylnym wirnikiem o tłokach stożkowych przeznaczona do obiegu otwartego i zamknietego. Silnik ten nie wymaga podłączenia linii odprowadzania przecieków wewnetrznych, a jednocześnie umożliwia dwukierunkową pracę oraz zachowuje wszystkie parametry silników z drenażem, a w szczególności maksymalną predkość obrotową, maksymalny moment obrotowy oraz sprawność.

Silnik hydrauliczny bezdrenażowy produkcji Hydro Leduc zdobył nagrodę Produkt - HPS 2012 na targach HPS 2012 w Katowicach w kategorii Napędy i silniki.
 
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl